Messiala

Vanamõisa käsitöölaat on aastate jooksul kasvanud Harjumaa üheks suurimaks kultuurisündmuseks. Kvaliteetse laadakultuuri arendamine ja au sees hoidmine toob igal aastal kohale ligi 400 kauplejat ja üle 12 000 külastaja.

Traditsiooniliselt on tegemist multifunktsionaalse pereüritusega, kus päevaprogrammis leidub igaühele põnevaid tegevusi. Lisaks käsitöölaadale ootab külastajaid Eesti Toidu Telk, Tänavatoidu Tänav, BBQ Festival, Sibulatänav, Kogukonnatelk, Kalevi lastelava ja Kalevi meisterdamise telk, Militaarala, Päästeala, meeleolukas kultuuriprogramm ja palju muud põnevat. Külastajate ja osalejate huvi Käsitöölaada vastu suureneb iga aastaga.

Käsitöölaada üks osa on messiala, kuhu kutsume osalema ettevõtteid, kes soovivad oma tooteid – teenuseid laada külastajatele tutvustada loovalt ja lõbusalt . See tähendab, et lahendus peaks andma lisaväärtust laadakülastajatele, olgu selleks siis mingi atraktiivne fotostend, toodete proovimine – maitsmine – tegemine või mis iganes huvitav lahendus teil pähe tuleb.   Messialal saab soovi korral  korraldada ka oma ettevõtte kliendipäeva.

Hinnad messialal:

1 moodul laiusega 3m ja sügavusega 5m kuni 16. august  190€, hinnale lisandub käibemaks.

Pinna suurused on võimalik valida vastavalt vajadusele.

Messialale registreerimine